Reklamlarınızla Destek Olun

Aradınız
Arama Yap
Recent Posts
970 * 250px

Google Billboard Ad, Google'ın reklam platformudur. Bu reklam, arama yaptıklarında kullanıcılara reklamların sunulduğu başlığın üst kısmında görüntülenecektir. Google AdWords, markanın görünürlüğünü artırır ve daha hızlı sonuç alınmasını sağlar. Google AdWords, gelir yaratma sürecini hızlandırmak için reklam verenler için bir nimettir.

728 * 90px

Lider Panosu Reklamı, aşağıdaki başlıkta görüntülenen dikdörtgen reklam alanıdır. marka bilinci oluşturma, ürün bilinirliği, olası satış yaratma, doğrudan satış için son derece görünür reklam boyutu-maliyet-etkin araç. Makaleler ve tarifler için Baskı Dostu sayfalar, sayfanın üstüne yerleştirme özelliğine sahiptir. Basılı sayfalar, genişletilmiş markalama gücü sunar.

480 * 70px

YouTube'da bir reklam yayınlamak, potansiyel müşterilerle tam olarak işletmenizle ilgili bir anahtar kelime araması yaptıkları anda akılda kalıcı bir şekilde bağlantı kurmanıza olanak tanır. Google'ın Video için AdWords sistemi, her büyüklükteki işletmenin YouTube için video kampanyaları geliştirmesini kolaylaştırır.

468 * 60px

Mesajınızı belirli kitlelere yaymaya hazır çeşitli medya ve reklam teknikleriyle potansiyel müşterilere işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. Bu, makalenin bir afiş bölümünde gösterilecektir ve Ucuz, Hedefli, Tekrarlayan, Yeniden Kullanılabilir, Etkilidir.

300 * 250px

Genellikle ``afişler`` veya ``dikdörtgenler`` olarak adlandırılan Satır İçi Dikdörtgen Reklamlar, diğer uygulama içeriğiyle aynı hizada görünen reklam birimleridir. Normalde kağıdın kenar çubuklarında görüntülenir. Satır İçi Reklamlar, makaleleri okurken ve içerikte arama yaparken genellikle ekranınızın üstünde veya altında bulunur.

Reklam vermek için iletişime geçin

    Reklam veren bazı müşterilerimiz