Yazar Ol! Dünyaya Sesini Duyur!

Aradınız
Arama Yap
Recent Posts

Sana Özel Tariflerini Paylaş

Tariflerinizi, reçetelerinizi ve uzmanlığınızı dünyanın geri kalanıyla paylaşmak ister misiniz? Doğru yere geldiniz
yazar arıyoruz!

Mutfak Senin Yazar Olmak İstiyorum

Markanızı Tanıtın

Katkıda bulunanlarımızın çoğu, kişisel markalarını, şirketlerini ve çalışmalarını tanıtmak için MutfakSenin.com üzerindeki maruziyetlerinden yararlanır. Makalenizin altında görünecek ve şirketinizi ekleyebileceğiniz bir yazar biyografisi sağlamanıza izin veriyoruz.

Hikayenizi Doğru Kitleye Anlatın

Uzmanlığınızı bir hikayede paylaşmak için büyük çaba harcıyorsunuz. Hikayenizin doğru kitlenin önünde sunulması gerçekten önemli. MutfakSenin.com aracılığıyla 70'den fazla ülkeden okuyuculara ulaşabilirsiniz.

Düzenli Yazar Olun

Konuk olarak katkıda bulunarak topluluğumuza katılın ve mümkün olduğunda makale gönderin. Bize düzenli yazar olarak katılabilir ve sık sık makale gönderebilirsiniz. Düzenli olarak katkıda bulunan biri olarak, aylık olarak olabildiğince çok makale paylaşabilirsiniz.

Size Değer Veriyoruz

Bizim için sen çok önemlisin. Bunu anlıyoruz ve buna değer veriyoruz. Makalenizi uzun süre askıda tutmayacağız ve onaylanması durumunda yayınlamak ise bir iş günü sürecek. Ve içeriğiniz ömür boyu web sitemizde çevrimiçi kalacaktır.

Bir Yazarda Olması Gereken Özellikler

Endüstri deneyimi

Tecrübe önemlidir ve biz bundan hoşlanırız. Sizi alanınızda neyin uzman yaptığını bize söyleyin. İster bir şef olun, ister tasarımcı, üretici firma veya sadece bilgili bir yazar olun, hepsini seviyoruz.

Trendleri anlayın

Son teknolojik, sosyal medya, pazarlama, iş ve girişim trendlerini anlayabileceğinizi düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.

Başka yerde yazıyor musunuz?

Diğer siteler için makaleler yazdınız mı? Bu, konuk katılımcı topluluğumuza katılmanız için size ek bir avantaj sağlar. Uzmanlığınızla örtüşen ele aldığımız konuları seçin.

Orijinal içerik

Lütfen MutfakSenin.com'un orijinal olması ve hiçbir yerde yayınlanmamış olması durumunda makaleyi kabul ettiğini unutmayın. Bizim için yazmak istiyorsanız, aşağıdaki editoryal yönergeleri izlemeniz gerekir.

Olumlu, bilgilendirici bir ses

Yazılarınızda sesinizi duymak istiyoruz. Okurlarımıza değer katan şeyleri her zaman olumlu, bilgilendirici ve ilham verici tutmayı tercih ediyoruz. Bu kulağa hoş geliyorsa bize merhaba deyin.

Uzmanlık alanınız

Yemek tarifleri, tatlı tarifleri, deniz mahsulleri, zeytin yağlılar, mezeler, dünya mutfağı, yöresel tatlar, pasta, özel reçeteler ve yemek kültürü, girişimcilik, iş, kariyer ve motivasyon ve daha pek çok konuda içerik arıyoruz.

Ne İstiyoruz

Yazı Uzunluğu

Seçilen konunun derinlemesine analizini veren, genellikle min. 600 – 800 kelimelik Konuk yazılarını kabul ediyoruz. Ayrıca, genellikle daha ilgi çekici olan yaklaşık 1200 kelimeden başlayan uzun metrajlı makaleler yayınlıyoruz.

Başlık Seçimi

İnsanların hangi makaleyi okuyacaklarına saniyeler içinde karar verdiği bir dünyadayız. Bir başlık oluştururken okuyucunuzun kim olduğunu, ne aradıklarını, ne elde ettiklerini veya sunduğunuz çözümü düşünün.

İçerik Biçimi

Tam bir makale ekliyorsanız, lütfen Word belgesi olarak gönderin. Orijinal kaynaklara atıfta bulunmak için satır içi köprülerin (bağlantıların) kullanımını teşvik ediyoruz.

Etkileyici Giriş

Girişiniz, makalenizin en etkileyici bölümüdür. Okuyucunun tüm içeriği gözden geçirip geçirmeyeceğine karar verir. Bir yazar olarak, açılış paragrafınızın ilgi çekici olmasını sağlamalı ve okuyucuya makaleden ne alacaklarını söylemelisiniz.

Başvurular

Her gün çok sayıda başvuru alıyoruz, ancak editörlerimiz içerik fikrinizin gerçekten etkileyici olduğunu düşünürse sizinle iletişime geçeceğiz. Aldığımız tüm başvuruları iki iş günü içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.

Özgün İçerik

Makaleniz özgün çalışmanız olmalı, daha önce yayınlanmamış olmalıdır. Makaleniz onaylanırsa, bu yalnızca Mutfak Senin web sitesinde olmalıdır ve daha sonra yeniden yayınlanmamalıdır.

Yazarlık İçin Başvuru Yap